NADRUK JEDNOKOLOROWY

Rodzaj pliku: grafika wektorowa, w której wszystkie elementy są odwzorowane w postaci krzywych.

Wielkość nadruku: A4 (210 x 297mm)

Dozwolone rozszerzenia plików: CDR (max. wersja Corel X8), PDF (zamienione na krzywe), AI, EPS, SVG

Niedozwolone formaty plików : JPG, JPEG, BMP, PNG, PSD, GIF, TIFF. Każdy plik z takim rozszerzeniem nie może zostać wykorzystany do znakowania.

Minimalne grubości linii: 0,35 mm

Minimalna grubość przy stosowaniu koloru tła podłoża do znakowania lub wykorzystanie logo, które zawiera elementy puste : transfer - 0,5 mm

Dodatkowe informacje: Wzorowo przygotowany plik nie posiada żadnych konturów oraz jest poprawnie pospawany i poprzycinany – nie ma żadnych zbędnych obiektów w projekcie, które mają zasłaniać, przykrywać lub poprawiać inne widoczne elementy projektu.

WAŻNE:

  1. Jeśli grubości linii oraz elementów z wybrania nie będą spełniały naszych norm, nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego nadruku. W zależności od podłoża, koloru farby, techniki nadruku i konkretnego kształtu logo, wszystkie elementy mniejsze niż rekomendowane powyżej mogą się zalewać lub w ogóle nie wydrukować.
  2. Wszystkie formaty wektorowe mają możliwość przechowywania bitmap, i częstym błędem jest zapisywanie bitmapy do formatu wektorowego, z nadzieją, że rozwiąże to wszystkie problemy. Niestety to tak nie działa. Bitmapa zapisana w formacie PDF, AI, EPS etc, to nadal bitmapa.

 

NADRUK PEŁNOKOLOROWY (SUBLIMACYJNY LUB FOTOTRANSFER)

Rodzaj pliku: grafika wektorowa lub bitmapa o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 DPI

Wielkość nadruku: zadruk całej powierzchni materiału jednostronnie

Dozwolone rozszerzenia plików: CDR (max. wersja Corel X8), PDF (zamienione na krzywe), AI, EPS, SVG, JPG, JPEG, BMP, PNG, PSD, GIF, TIFF.

Kolorystyka: CMYK, tak więc wszystkie kolory PANTONE, HKS, RGB oraz inne zostaną automatycznie przekonwertowane na paletę CMYK, co może wiązać się z pewnymi zniekształceniami barwnymi, na które nie mamy wpływu.

Spady:
sublimacja – po 1 cm z każdej strony
fototransfer – po 2 mm z każdej strony, gdyż nadruk fototransferowy jest wycinany ze specjalnej folii przy pomocy plotera tnącego, więc dobrze jest wziąć pod uwagę drobne przesunięcia noża podczas wycinania. Jeśli nie chcemy by białe tło wynikające z koloru folii pojawiało się przy liniach cięcia, należy uwzględnić spady w projekcie.

Pobierz szablon do przygotowania wydruku :

SZABLONY DLA TKANINY LEŻAKOWEJ

 ikona pdf ikona cdrikona ai

SZABLONY DLA OWIEWKI LEŻAKA

 ikona pdf ikona cdrikona ai


Jak zamówić leżaki?